Fiorentina – Cremonese typy i analizy

Drugi półfinał Włoch przed nami, a w nim wystąpi drużyna Fiorentina i Cremonese. O ile Fiorentina w ostatnich czasach była wielkim faworytem tego spotkania, dziś wcale nie wygląda tak pewnie. Czy jednak Cremonese jest w stanie przeciwstawić się tak mocnemu zespołowi, który ma wiele jakości i indywidualności? Zapraszam do analizy!

Fiorentina Cremonese

Bardzo trudno jest spodziewać się zaskoczenia w dzisiejszym meczu. Fiorentina zajmuje aktualnie 10 miejsce w Serie A, natomiast Cremonese praktycznie zamyka całe zestawienie, będąc na przedostatnim, czyli 19 miejscu. Ostatnia forma drużyny Cremonese jest bardzo słaba zarówno na meczach domowych, jak i wyjazdowych. Owszem, Fiorentina również ma kilka meczów gorszych, lecz dziś otrzymuje idealnego rywala do przełamania się i do wejścia do finału pucharu włoskiego.

Według nas, dzisiejsze Cremonese nie będzie w stanie postawić się mocnej i pewnej siebie Fiorentinie, która pomimo kilku porażek z rzędu, chce wrócić na dobre tory. Forma obu zespołów jasno daje nam do zrozumienia, że dziś Fiorentina powinna spokojnie pokonać drużynę Cremonese, kilkoma bramkami. Dlatego też, postawimy na over w tym spotkaniu!

Typ: Over 2.5 (1.70) Superbet

Czytaj również:  Spezia - Lazio typy i analizy

Zobacz także