Feyenoord Rotterdam – Ajax Amsterdam typy (05.04)

Feyenoord w tym sezonie gra bardzo dobrze, jednak Ajax stanie dziś na jego drodze do finału pucharu Holenderskiego, który jest renomowany i ma znaczenie dla obu zespołów. Pomimo tego, że w ostatnim spotkaniu między tymi drużynami, które miało miejsce kilka dni temu wygrał Feyenoord – dziś widzimy możliwość zmiany tego stanu rzeczy.

Feyenoord Ajax typy

Faktycznie, w ostatnim czasie drużyna Ajaxu ma sporą konkurencję, na rodzimym podwórku. Feyenoord radzi sobie jak za swoich najlepszych lat i stara się konkurować jak równy z równym, jeśli chodzi o Ajax. Wychodzi mu to całkiem dobrze, ponieważ Feyenoord jest aktualnie 1 w tabeli i ma kilka punktów przewagi nad Ajaxem.

Dlatego też, postanowiliśmy zadecydować, że dziś większe szanse ma na wygraną Ajax, który zrobi wszystko, aby Feyenoord nie dostał się do finału. Ajax raczej będzie mieć problemy z tym, aby wygrać mistrzostwo Holandii, dlatego też, pozostaje mu walka o Puchar Holandii. Dziś Ajax powinien dać z siebie wszystko i przynajmniej zremisować, aby doprowadzić do dogrywki i wygrania w dalszym etapie.

Typ: Ajax (3.00) Superbet

Czytaj również:  Djurgarden - Malmoe FF analiza

Zobacz także