Fenerbahce – Kayserispor typy (06.04)

Fenerbahce to w Turcji uznana marka piłkarska, która cieszy się powodzeniem. Podobnie jest i w tym sezonie, gdzie Fenerbahce ustępuje w tabeli wyłącznie Galatasaray, które jest drużyną bezpośrednio konkurującą z Fenerbahce co sezon. Z kolei Kayserispor to średniak z ligi tureckiej, który w tym sezonie ma przeplatane mecze.

Fenerbahce Kayserispor typy

Według nas, w tym meczu jest jeden faworyt. Fenerbahce gra mecz u siebie, więc będzie dominować od samego początku. W tym wszystkim powinni pomóc także i kibice, którzy dadzą jak zwykle, świetny doping, na własnym boisku. Fenerbahce ma wielki potencjał ofensywny, ponieważ królem strzelców ligi tureckiej jest Enner Valencia, który do tej pory zebrał 26 trafień do bramki i stał się bezpośrednim królem strzelców, któremu nikt nie jest w stanie dorównać w lidze tureckiej. Oczywiście zawodnik z Kolumbii wybiegnie w dzisiejszym spotkaniu.

Skutkiem tego, Kayserispor będzie mieć ogromne problemy. W tej drużynie brak lidera i dużego potencjału zarówno w obronie, jak i w ofensywie. Dziś powinniśmy się o tym przekonać.

Typ: Kayserispor poniżej 1.5 gola i obie strzelą: TAK (2.65)

Czytaj również:  RC Lens - Nice typy (01.02)

Zobacz także