Darmowe pieniądze za rejestrację 2022 – Superbet

Niemal wszyscy legalni polscy bukmacherzy wprowadzili do swojej oferty bonusy na start za założenie konta. Jednym z nich jest Superbet, który oferuje darmowe pieniądze za rejestrację. 2022 rok był niezwykle dochodowy dla bukmacherów. Powrót sportu po przestojach spowodowanych pandemią sprawił, że konieczne było nadrobienie zaległych spotkań. Właśnie dlatego bukmacherzy coraz chętniej rozdawali bonusy na start. W dzisiejszym tekście skupimy się na darmowych środkach od Superbet.

Superbet rozdaje 1555 złotych

Każdy nowy gracz, który założy konto u bukmachera Superbet może liczyć na bonus powitalny w wysokości 1520 złotych. Bonus ten przyznawany jest automatycznie dla każdego gracza, który założy całkowicie nowe konto. Co warte uwagi, wpisując podczas rejestracji odpowiedni kod promocyjny można zgarnąć dodatkowe 35 złotych, powiększając swój bonus na start.

Aby skorzystać z dodatkowych środków i tym samym powiększyć swój bonus do kwoty 1555 złotych musisz w odpowiednim polu wpisać kod promocyjny SBVIP. Możesz również zdecydować się na rejestrację bezpośrednio z poziomu naszego linka, wtedy nie będziesz musiał się obawiać, że pominiesz odpowiednie pole.

Na łączną kwotę 1555 złotych od Superbet składają się aż cztery bonusy. Nowi gracze mogą liczyć na dodatkowe środki w postaci:

  • 200 złotych bonusu od pierwszego depozytu,

  • 35 złotych freebetu – tylko dla użytkowników, którzy wpiszą kod promocyjny,

  • 20 złotych bonusu na aplikację mobilną,

  • 1300 złotych na zakłady bez ryzyka.

Darmowe pieniądze za rejestrację 2022 – bonus od pierwszego depozytu

Pierwszym bonusem, który można zgarnąć za założenie konta w Superbet jest bonus od wpłaty pierwszego depozytu 100% do 200 złotych. Minimalna wpłata, która pozwoli Ci skorzystać z tej promocji wynosi 20 złotych. Jednak aby otrzymać bonus w pełnej wysokości, powinieneś wpłacić kwotę 200 złotych, a bukmacher podwoi tę kwotę.

Czytaj również:  Zapowiedź Wimbledonu 2022

Musisz przy tym pamiętać, że bonus musisz zaakceptować, a następnie wykorzystać go w ciągu 10 dni. Dla wypłaty środków z bonusu musisz pamiętać o spełnieniu wskazanych przez operatora warunkach obrotu. Środkami z bonusu musisz wykonać co najmniej dwa obroty kuponami solo lub ako dla których kurs minimalny wyniesie 1.80. Co ważne, w zasady obrotu nie zaliczają się kupony zawierane na zakładay ze strefy Super Kurs.

Darmowy freebet 2022

Kolejnym bonusem, który można zgarnąć jest freebet o wartości 35 złotych. Aby go uruchomić należy również spełnić określone warunki. Przede wszystkim należy dokonać pierwszej wpłaty na kwotę minimum 50 złotych. Warto mieć to na uwadze jeszcze przed odebraniem pierwszego bonusu, który zgodnie z zapisami regulaminu wymaga niższej pierwszej wpłaty.

Tutaj również musisz pamiętać o konieczności akceptacji bonusu. Jednak w przypadku freebeta masz zaledwie 3 dni na jego wykorzystanie. W tym celu powinieneś postawić zakład z kursem minimalnym na poziomie 1.60.

Bonus na aplikację mobilną

Aby zachęcić graczy do pobrania aplikacji mobilnej Superbet wprowadził bonusy również dla tych graczy, którzy zdecydują się na typowanie zakładów z poziomu urządzenia mobilnego. W przypadku tego bonusu po rejestracji również wymagane jest dokonanie minimalnej wpłaty na poziomie 50 złotych. Następnie do 7 dni od wpłacenia pierwszego depozytu pobierz aplikację mobilną. Po zalogowaniu do konta w aplikacji otrzymasz, do 72 godzin, bonus do wykorzystania na zakłady.

Na obrócenie bonusem masz aż 7 dni. Środki z bonusu musisz obrócić 2 razy na kuponach solo, akumulacyjnych lub systemowych, dla których minimalny kurs wyniesie 1.80.

Zakład bez ryzyka 1300

Ten bonus stanowi połączenie sumy stawek zakładów, pomniejszonych o podatek od gier, wygrane oraz wykorzystane bonusy. Zakłady bez ryzyka naliczają się w pierwszym tygodniu po zakończonej rejestracji. Aby aktywować bonus wystarczy wpłacić 20 zł (choć przypominamy, że dla części bonusów wymagana jest wpłata 50 zł). Bonus naliczy się wyłącznie wtedy, gdy swój pierwszy tydzień gry zakończysz na minusie.

Czytaj również:  Rakow Czestochowa – wszystko na temat klubu

Aby móc wypłacić środki z bonusu należy pamiętać o konieczności obrócenia środkami. Po zakończonym tygodniu bez ryzyka masz 10 dni na dokonanie 2 obrotów na kuponach pojedynczych, multi lub systemowych, z kursem minimalnym na poziomie 1.80.

Darmowe free spiny bez depozytu za rejestrację 2022 – skorzystaj póki promocja jeszcze trwa!

Ważną zaletą oferty Superbet jest dostęp do atrakcyjnej promocji SuperSpin. W ramach promocji gracze każdego dnia mogą zakręcić kołem, wygrywając wysokie wygrane. W zależności od tego, na jakiej pozycji zatrzyma się wskaźnik, gracz zgarnie określoną kwotę. Co ważne darmowe free spiny bez depozytu za rejestracje pozwalają wykręcić nawet pięciokrotnie JackPota o wartości 2000 złotych. Poza tą swego rodzaju nagrodą główną, gracze dodatkowo mogą liczyć na bonusy na zakłady sportowe w wysokości od 5 do 30 złotych, a także bonus na sporty wirtualne i bonus od wpłaty depozytu (wpłać 50 zł, odbierz 50 zł). Jednak musisz się spieszyć, ponieważ promocja ta jest ograniczona czasowo i będzie obowiązywać jeszcze tylko do końca września.

Relevant news