Czy w sieci są dostępne dokładne wyniki typy?

Obstawiając zakłady bukmacherskie jako dokladne wyniki typy nie musimy ograniczać się do typowania zwycięzcy meczu. Legalni bukmacherzy mogą pochwalić się bardzo rozbudowaną ofertą zakładów, która daje dużą swobodę w typowaniu przebiegu spotkania. Dużą popularnością cieszą się dokładne wyniki typy, które, jak sama nazwa wskazuje, polegają na wytypowaniu dokładnego wyniku spotkania. Tego typu zakłady bukmacherskie mogą zaoferować graczom wiele korzyści.

Zakłady na dokładny wynik meczu

Oferta legalnych bukmacherów jest na tyle obszerna, że nie warto ograniczać się do najprostszych zakładów na zwycięzcę, zwłaszcza, że na takich kuponach najczęściej przegrywają nasi faworyci. Wielu typerów stawia zakłady „neutralne”, np. liczbę rzutów wolnych czy rożnych w meczu piłkarskim. Z kolei dokładny wynik meczu to zakład dedykowany graczom, który dysponują sporą wiedzą na temat sportu i są w stanie z dużą dokładnością przewidzieć dokładne wyniki typy. Prawdopodobieństwo trafienia w dużej mierze zależy tu od dyscypliny.

Najłatwiej jest w tenisie i siatkówce, ponieważ tutaj zakres możliwych wyników jest dość wąski. Schodki pojawiają się natomiast w piłce nożnej oraz w hokeju, gdzie potencjalnych wyników jest kilkadziesiąt. W przypadku takich sportów jak koszykówka czy piłka ręczna, zakłady na dokładny wynik nie są skuteczne. Można jednak typować zakres goli lub punktów zdobytych przez daną drużynę. Dokładne wyniki typy można obstawiać także w snookerze, rzutkach, tenisie stołowym, futsalu, badmintonie, a także w popularnych dyscyplinach esportowych.

Dlaczego warto obstawiać typy na dokładne wyniki?

Głównym powodem, dla których dokładne wyniki typy cieszą się tak dużą popularnością są oczywiście zdecydowanie wyższe kursy bukmacherskie, za które można obstawić precyzyjny wynik. Weźmy chociażby tenis. W tym sporcie kursy na faworytów mogą być naprawdę niskie. Jeśli jednak zdecydujemy się wskazać dokładny wynik, np. 2-0 lub 2-1 w setach, wówczas kurs może być znacznie wyższy. To samo tyczy się piłki nożnej. Typując wynik 1-1 można liczyć na naprawdę wysoki kurs, nawet powyżej 5,00. Tymczasem, remis 1-1 to najczęściej trafiający się wynik piłkarski. Takim wynikiem kończy się ok. 11% spotkań. Drugi najczęstszy wynik to 1-0 (10,5%).

Czytaj również:  Man City Man United – jak typować angielski klasyk?

Gdzie można znaleźć dokładne wyniki typy?

Istnieje wiele sposobów na pozyskanie typów bukmacherskich. Obecnie najlepszym źródłem wydają się portale społecznościowe, gdzie znajdziemy specjalne grupy przeznaczone dla typerów. To właśnie w tym miejscu gracze mogą wymieniać się swoimi spostrzeżeniami, analizować wspólnie mecze, a także udostępniać typy na dokładne wyniki. Takie grupy znajdziemy na Facebooku oraz Instagramie, ale warto sprawdzić także kanały typerskie na Youtube oraz przejrzeć wątki na Twitterze.

Do tego dochodzą fora bukmacherskie, które od lat cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony graczy. Plusem jest dostęp do for zagranicznych, co jest szczególnie ważne w przypadku mniej popularnych w naszym kraju dyscyplin, jak chociażby bejsbol czy futbol amerykański. Typy można odnaleźć także na ligach typerów, gdzie wielu użytkowników może obstawiać zakłady za wirtualną walutę i zbierać punkty w przypadku prawidłowego wytypowania wyniku.

Czy warto bazować na typach innych graczy?

Korzystanie z typów bukmacherskich zawsze budzi wątpliwości. Część graczy uważa, że warto bazować wyłącznie na własnej wiedzy i doświadczeniu, a dokładne wyniki typy traktować jedynie jako wsparcie na etapie realizowania analizy przedmeczowej. I rzeczywiście, wielu doświadczonych typerów zwraca uwagę na typy innych, ale ostateczną decyzję podejmują samodzielnie. Niewątpliwie warto poszerzać swoją wiedzę na temat danej dyscypliny, a także analizować dostępne statystyki oraz wyniki, aby móc samemu określić, jakim wynikiem może zakończyć się dane spotkanie.  Dużym ułatwieniem jest oczywiście prawidłowo wykonana analiza przedmeczowa.

Z drugiej jednak strony, wielu graczy traktuje zakłady bukmacherskie wyłącznie jako źródło rozrywki oraz emocji w trakcie oglądania wydarzeń sportowych. Tacy gracze nie chcą tracić swojego cennego czasu na robienie analiz i samodzielne przekopywanie się przez masę statystyk. I dla takich właśnie osób, dokładne wyniki typy udostępniane przez innych graczy są dużym wsparciem.

Czytaj również:  Mecz pomiędzy Sevilla Athletic Bilbao i typy na niego

juve vs atalanta

Gdzie obstawiać typy na dokładny wynik meczu?

Dokładny wynik to bardzo popularny zakład bukmacherski, który znajdziemy w wielu dyscyplinach sportu, w tym również w piłce nożnej, w tenisie, siatkówce, czy hokeju. Im trudniej w danej dyscyplinie przewidzieć dokładny wynik i im więcej możliwości, tym na wyższe kursy bukmacherskie mogą liczyć gracze. Zastanawiasz się, gdzie obstawiać dokładne wyniki typy? Bogatą ofertę zakładów bukmacherskich może zaoferować swoim klientom bukmacher Superbet. Co więcej, w ofercie tego bukmachera dostępna jest zabawa Super Jackpot, w której gracze typują dokładne wyniki meczów, a w przypadku skutecznego typowania mogą liczyć na bardzo wysokie nagrody.

Zobacz także