Co obstawiam w 2022 roku? Sprawdź!

Kluczem do sukcesu w obstawianiu zakładów bukmacherskich jest typowanie wyników wydarzeń w dyscyplinach, na których zna się najlepiej. W ten sposób najłatwiej jest wykorzystać swoją wiedzę wynikającą choćby z samego oglądania i obserwowania danych rozgrywek. A co ja obstawiam w 2022 roku? No cóż, przyznam, że w tegorocznej historii kuponów znalazło się przynajmniej kilkanaście dyscyplin i wcale niewykluczone, że nie pojawią się kolejne!

Na pierwszym miejscu tenis

Jeśli miałbym wskazać dyscyplinę, w której dysponuję najszerszą wiedzą merytoryczną, prawdopodobnie wskazałbym tenis, który oglądam od dziecka. Trzeba jednak przyznać, że jest to dość wymagająca dyscyplina do obstawiania zakładów bukmacherskich. Fani tego sportu wiedzą, że sytuacja w meczu tenisowym potrafi zmieniać się jak w kalejdoskopie i ciężko przed rozpoczęciem meczu uwzględnić wszystkie czynniki, które mogą wpływać na wynik spotkania. Ale to właśnie sprawia, że tenis obstawiam z tak dużą przyjemnością.

A w roku 2022 jest to szczególnie przyjemne. W końcu nasz kraj po raz pierwszy w historii doczekał się liderki światowego rankingu. Iga Świątek z pewnością dostarczy jeszcze kibicom wielu pozytywnych emocji, ale jej forma na pewno będzie falować, ponieważ w tym sporcie jest to całkowicie normalne. A skoro o tenisie mowa, aktualnie obstawiam US Open, w którym zawodniczka z Raszyna jest jedną z głównych faworytek. Turniej potrwa do 11 września.

Niesłabnące zainteresowanie piłką nożną

Piłka nożna to wciąż najchętniej obstawiana dyscyplina sportu na zakładach bukmacherskich. Każdego dnia w ofercie legalnych bukmacherów można znaleźć nawet kilka tysięcy wydarzeń sportowych w obrębie samej piłki nożnej. Piłkę nożną obstawiam jednak sporadycznie, zwykle przy okazji meczów reprezentacyjnych oraz wielkich, europejskich klasyków, takich jak chociażby El Clasico. Trzeba przyznać, że Robert Lewandowski w wielkiej rywalizacji Realu i Barcelony to coś, na co czekaliśmy od wielu, wielu lat. Szkoda, że już bez Ronaldo i Messiego.

Czytaj również:  Wielki hit Ligi Mistrzów, czyli Manchester City vs Borussia Dortmund typy

Choć zbliżamy się już do września, to do końca roku bukmacherzy mogą odnotować więcej zakładów bukmacherskich niż do tej pory. Przed nami skondensowana faza grupowa Ligi Mistrzów, Liga Narodów w piłce nożnej, liczne mecze w kluczowych ligach europejskich i w końcu święto, na które czekamy wszyscy: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2022 w Katarze. Mecze reprezentacyjne obstawiam szczególnie przyjemnie, a już przy okazji tak wielkich imprez, gdy u wielu bukmacherów jak grzyby po deszczu rosną nowe, atrakcyjne promocje i bonusy.

Siatkówka znów przyciąga typerów

W 2022 roku rozgrywane są także Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzna, a gospodarzem turnieju do spółki ze Słowenią jest Polska. Do obrony podwójnego mistrzostwa świata podchodzi reprezentacja Polski, która może liczyć na gorący doping swoich kibiców. Tak duża impreza to kolejna świetna okazja do obstawiania zakładów bukmacherskich. Podobnie jak piłkę nożną, siatkówkę obstawiam raczej sporadycznie, aczkolwiek to bardzo przyjemny sport, w którym zwykle wybieram kilka najważniejszych zakładów: zwycięzcę meczu, dokładny wynik, jak również liczbę punktów. Plusem na pewno jest to, że niespodzianki przydarzają się tu nieco rzadziej, niż chociażby w piłce nożnej, aczkolwiek czasami trzeba się trochę namęczyć aby znaleźć opłacalny zakład z dostatecznie wysokim kursem.

Sporty walki – idealny pomysł na weekend

Gdy nadchodzi weekend, z dużą przyjemnością obstawiam sporty walki, jako iż większość gal jest organizowana właśnie na piątki lub soboty. W przypadku najbardziej prestiżowych gal MMA organizowanych przez UFC wychodzimy już na niedzielę, a fani, którzy chcą oglądać walki muszą niestety „zarwać nockę”. Biorąc jednak pod uwagę, jak wielu wyśmienitych zawodników i zawodniczek mamy obecnie w największej federacji MMA na świecie, warto zdecydować się na takie poświęcenie. Osobiście obstawiam zarówno profesjonalne sporty walki, jak również niektóre gale freak fights. Te drugie traktuje jednak czysto rekreacyjnie, ponieważ rzetelne analizy sportowe raczej nie znajdują zastosowania w walkach amatorów. Trzeba jednak przyznać, że na galach freak fights można czasem znaleźć naprawdę ciekawe zakłady do obstawienia.

Czytaj również:  Aktualności związane z Ligą Mistrzów

Gdzie obstawiam zakłady bukmacherskie?

Korzystam z usług kilku bukmacherów, ponieważ niesie to ze sobą wiele korzyści, w tym możliwość wybierania najwyższych kursów, a także najbardziej atrakcyjnych promocji i bonusów. Jednak od dłuższego czasu zakłady najchętniej obstawiam w serwisie legalnego bukmachera Superbet, który może pochwalić się bardzo rozbudowaną ofertą zakładów sportowych. Osobiście przekonuje mnie również oferta promocyjna, a jedną z moich ulubionych promocji u tego bukmachera jest Super Przewaga, w ramach której można wygrać zakład przed czasem, jeśli typowany faworyt uzyska określoną przewagę w meczu. Promocja działa w piłce nożnej, tenisie, siatkówce, hokeju na lodzie, koszykówce, a także piłce ręcznej.

Zobacz także