Celta Vigo – Villareal typy (13.01)

Mecz pomiędzy słabą Celtą Vigo a mocnym Villarealem wydaje się być z góry skazany na jeden wynik. Czy aby na pewno? Faktycznie, Celta Vigo w tym sezonie gra stanowczo poniżej swoich oczekiwań, jednak na swoim boisku z pewnością, będzie chciała przejąć inicjatywę. Dziś przed godziną 23 dowiemy się, która z drużyn będzie zwycięska w tym spotkaniu!

Typy na Celta Vigo Villareal

Wydaje się, że dzisiejszy mecz będzie do jednej bramki. Według bukmachera Superbet, oba zespoły mają równe szanse na wygrane. Stawiając zarówno na Celtę Vigo jak i na Villareal, możemy zgarnąć kurs 2.85 – my jednak idziemy w stronę gości, którzy w ostatnim czasie pokazują bardzo piękną grę, czego przykładem było ostatnie spotkanie z Realem Madryt.

Tempo i wykończenie, jakim dysponuje Villareal powinno sprawić, że drużyna nawet na wyjeździe, spokojnie ogra Celtę Vigo, którą ciągnie do dnia dzisiejszego jeden zawodnik, Iago Aspas. Opcjonalnie można pomyśleć o golu tego zawodnika, bądź postawieniu Villarealu z tzw. „podpórką”. My jednak idziemy czysto w stronę gości!

Nasz typ: Villareal (2.85) – Superbet

Czytaj również:  Francja - Holandia typy i analizy (24.03)

Zobacz także