Celta Vigo – Mallorca typy i analizy

Mecze Celty Vigo z Mallorcą może i nie są zawsze widowiskowe, jednak dziś wyczuwamy zmianę tego trendu. Obie drużyny są co prawda w podobnej formie, jednak nie powinno to przeszkodzić ku temu, abyśmy zobaczyli kilka bramek, w tym spotkaniu. Według nas, Celta Vigo ma wiele możliwości ku temu, aby dziś mocno pokonać swojego rywala. Sprawdźcie sami!

Celta Vigo Mallorca typy

Dlaczego akurat Celta Vigo? Według nas, jest to zdecydowanie bardziej atrakcyjna piłkarsko drużyna. Celta Vigo dużo biega, mocno pressuje swoich przeciwników, a także ma bardzo niepoukładany styl gry, co z pewnością nie będzie pasować dziś takiej drużynie jak Mallorca, która preferuje prostą, techniczną rozgrywkę – jak to przystało na Hiszpańską drużynę.

Skutkiem tego, według nas chaos na boisku przyniesie wiele bramek. Stawiamy w tym wypadku na trzy trafienia, które powinny się spełnić, ponieważ obie drużyny mają braki kadrowe w formacjach defensywnych. Dzięki temu, dostanie się pod jedną jak i drugą bramkę powinno być formalnością. Reszta zależeć będzie już od skuteczności drużyn. Jednak pamiętajmy, że w Celcie Vigo gra niezwykle skuteczny Iago Aspas, który może nam dołożyć samodzielnie, ze dwa trafienia.

Typujemy: Over 2.5 (2.70) Superbet

Czytaj również:  Naestved - HB Koege analiza

Zobacz także