Statystyczne pewniaki w Bundeslidze

Liga niemiecka cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród miłośników piłki nożnej, ale również zapalonych typerów. Podobnie jak pozostałe topowe ligi, ma szereg czynników charakterystycznych, które sprawiają, że niektóre zakłady są szczególnie często typowane.

Zastanawiasz się, co to są za wydarzenia? Nasi zachodni sąsiedzi mogą się pochwalić naprawdę dobrze rozwinięta ligą piłkarską, która uznawana jest przez wielu za zdecydowanie najlepszą ligę na Starym Kontynencie. To sprawia, że na bieżąco oglądają ją nie tylko mieszkańcy Niemiec, ale i całego świata.

Również wielbiciele zakładów wzajemnych chętnie wybierają starcia zawodników Bundesligi. Decydując się na typowanie wydarzeń warto jednak wiedzieć, które okażą się najbardziej opłacalne oraz przy których ryzyko utraty pieniędzy okazało się najniższe.

Pewniak na strzelca gola – Bayern Monachium

Nie da się ukryć, że w niemieckiej Bundeslidze występuje wielu pewniaków, w tym związanych ze zdobyciem bramki przez poszczególne zespoły. Decydując się na typowanie tego rynku warto wiedzieć, że największe szanse będziesz miał typując Bayern Monachium, który na przestrzeni sześciu edycji Bundesligi, czyli od sezonu 2012.2013 do 2017/2018 tylko raz nie dzierżył w rękach palmy zwycięstwa w tej dziedzinie.

Wyłącznie w trakcie trwania minionej kampanii ten najbardziej utytułowany niemiecki klub wykończył z powodzeniem aż 92 akcje. Co ciekawe, jeszcze lepiej radził sobie w sezonach 2012/2013 i 2013/2014, kiedy to swoim rywalom wbił kolejno 98 oraz 94 goli.

Planując typować spotkania Bayernu Monachium możesz rozważyć zakład, że drużyna ta strzeli gola.

Pewniaki na brak gola

Ciekawym rynkiem, dającym duże szanse na wygraną są zakłady dotyczące braku trafień u obu drużyn lub wygranej danego zespołu do zera.

Czytaj również:  I liga polska w piłce nożnej i typy na nią

W tej kategorii również bardzo dobrze wypada drużyna z Bawarii, która stawia duży nacisk również na defensywę. W sezonach 2012/2013-2017/2018 uznawana była nawet za najlepszą w tym zakresie. Podobnie sprawa wyglądała również w trakcie sezonu 2015/2016, kiedy to drużyna ta straciła zaledwie 17 bramek.

Zwycięzca Bundesligi w zakładzie długoterminowym

Jednym z ciekawszych zakładów w ramach Bundesligi jest wytypowanie zwycięscy w klasyfikacji końcowej. Z pewnością nikogo nie zdziwi, że również tutaj można postawić na zawodników Bayerny Monachium, którzy obecnie mogą się pochwalić uzyskaniem aż 28 tytułów mistrzowskich.

Warto mieć na uwadze również rosnącą dominację zawodników Allianz Arena, którzy od sezonu 2012/2013 sześciokrotnie zajmowali najwyższą pozycję w tabeli. Również ostatnia kampania nie przyniosła zdziwienia, kiedy to zawodnicy z Bawarii postawili kropkę nad i już na początku kwietnia, czyli w trakcie trwania 29 serii gier. Wówczas na swoim koncie mieli już 84 punkty,  na które złożyły się aż 27 zwycięstw ligowych, 3 remisy i tylko 4 porażki.

Nie da się ukryć, że również bieżący sezon zapowiada się podobnie. Jeśli więc rozważasz typowanie zakładów długoterminowych w ramach niemieckiej Bundesligi, powinieneś rozważyć możliwość typowania drużyny Bawarczyków.

U jakiego operatora typować zakłady na Bundesligę?

Tak naprawdę każdy legalny polski bukmacher posiada w swojej ofercie szeroko rozbudowane propozycje zakładów wzajemnych, dotyczących niemieckiej Bundesligi. Nie jest to dla nas żadnym zaskoczeniem, zważywszy na fakt, że liga ta cieszy się wysoką popularnością.

Jednak wybierając własnego operatora zakładów wzajemnych, skupiaj się na propozycji tych najlepszych. Możesz rozważyć założenie konta w STS, Fortunie, forBET, Betfan, LV BET czy PZBuk. Każdy z nich zajmuje wysokie pozycje na rynku zakładów bukmacherskich, przez co możesz być pewien, że przygotowana oferta będzie w całości odpowiadać na Twoje potrzeby.

Czytaj również:  Co to jest dnb bukmacher i dlaczego warto to stawiać?

Wybierając jednego z lepszych operatorów możesz przypuszczać, że znajdziesz wszystkie najważniejsze wydarzenia w ramach niemieckiej Bundesligi. Co więcej, każdy z powyższych operatorów zaproponuje ci wysokie kursy, od których zależy twoja wygrana. Dodatkowo wybierając właściwego operatora zyskasz dostęp do bezpłatnych streamingów z wydarzeń, a także przejrzystą aplikację mobilną, która ułatwi ci typowanie.

Co ciekawe, zakładając nowe konto u bukmachera możesz liczyć na wysokie bonusy powitalne. W zależności od wybranego operatora mogą to być bonusy od wpłaconego depozytu, podwajające jego wartość, bonusy w formie cashbacku czy bonusy na zakład bez depozytu. Wysokość przyznawanych bonusów jest różna u różnych operatorów, jednak łączy je jedno, wraz z naszym kodem promocyjnym może być jeszcze wyższa.

Zobacz także