Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Stal Rzeszów analiza

W dzisiejszym meczu pomiędzy drużynami Bruk-Bet Termalica Nieciecza i Stal Rzeszów, dojdzie do ciekawego spotkania. Goście są wyraźnymi fawotytami i trudno jest się z tym sprzeczać, ponieważ Stal Rzeszów gra bardzo mocno w kratkę i trudno spodziewać się, co dziś zagra zespół z Rzeszowa. Skutkiem tego, postanowiliśmy w tym spotkaniu iść w stronę faworytów!

Bruk-Bet Termalica Nieciecza Stal Rzeszów typy

W tym meczu nie ma większych wątpliwości co do tego, kto jest wyraźnym faworytem. Patrząc na to, jak bardzo dobrze gra Bruk-Bet Termalica Nieciecza na swoim stadionie, trudno spodziewać się innego wyniku, niż pewna wygrana gospodarzy. Co ciekawe, gospdoarze jak i goście przystąpią do meczu w pełnych składach, dlatego możemy spodziewać się dobrej piłki.

Niestety, Stal Rzeszów ostatnimi czasy bardzo mocno zawodzi zarówno u siebie, jak i na wyjazdach. Remis z przeciętnym GKS Tychy u siebie, czy też przegrana z Odrą Opole, mówią same za siebie. Dlatego też, bez większych wątpliwości postanowiliśmy wytypować dziś zespół gospodarzy, którzy zagrają przed własną publicznością.

Typ: Bruk-Bet Termalica Nieciecza (1.70) Superbet

 

 

Czytaj również:  Sevilla - AS Roma analiza

Zobacz także