Brighton – Everton typy

Drużyna Brighton podejmie dziś Everton, który jest w zapaści i który będzie szukał punktów na wyjeździe. My jednak nie będziemy w stanie ocenić tego, która drużyna ma większe szanse na wygraną. Widzimy jednak potencjał w ilości bramek, które mogą paść w tym meczu. Mówiąc słowem wstępu, liczymy iż obie drużyny powalczą o wynik i spotkanie będzie zmieniać się z minuty na minutę. Zapraszamy!

Brighton Everton typy

W tym meczu spodziewamy się mocnej walki z obu stron. Brighton w tym sezonie robi świetną robotę, wspinając się na wyżyny swoich możliwości. Niestety, tego samego nie można powiedzieć o drużynie Evertonu, która gra zdecydowanie poniżej swoich oczekiwań. Niemniej jednak, Everton to drużyna, która gra bardzo ambitnie i tylko szczęście a właściwie jego brak sprawia, że drużyna nie punktuje tak często, jakby mogła to robić.

Skutkiem tego, nie podejmiemy się typowania ani jednej, ani drugiej drużyny. Liczymy jednak na worek z bramkami, który powinien w tym wypadku się otworzyć. Samo spotkanie, powinno być zacięte i obfite w bramki!

Typ: Over 3.5 bramki (2.25) Superbet

Czytaj również:  Hamburg SV - VfB Stuttgart analiza

Zobacz także