Superbet promocja – Bonus na start w Superbet

Superbet promocja jest jednym z tych bukmacherów, którzy zdecydowali się na wprowadzenie atrakcyjnych bonusów powitalnych dla nowych graczy. Aby z nich skorzystać wystarczy założyć konto i spełnić kilka prostych wymagań. Co warte podkreślenia, operator ten gwarantuje bonusy w wysokości aż do 1555 złotych, co pozwala w prosty sposób przetestować ofertę wybranego operatora, a co szczególnie ważne, sprawdzić, czy zakłady wzajemne to coś dla ciebie.

Zakłady bukmacherskie – superbet promocja na start od Superbet

Superbet dla swoich nowych typerów ma aż 1555 złotych do rozdania. Jednak aby przejść do kolejnego bonusu, trzeba przejść pełną ścieżkę, ponieważ na raz można aktywować tylko jeden bonus. Decydując się na rejestrację konta gracz w pierwszej kolejności otrzymuje bonus w wysokości 100% od pierwszego depozytu, do 200 złotych. Po dokonaniu obrotu, automatycznie aktywuje się freebet o wartości 35 złotych. Aby uzyskać kolejny bonus, tym razem na aplikację mobilną o wartości 20 złotych, należy obrócić środkami z freebeta. Na sam koniec gracze, którzy skończyli tydzień na minusie otrzymują zakład bez ryzyka o wartości 1300 złotych.

Jak otrzymać superbet promocja na start?

Chcąc otrzymać dodatkowe środki na zakłady należy pamiętać o konieczności spełnienia określonych kryteriów. Przede wszystkim zakładu bukmacherskie z bonusu na start są dostępne wyłącznie dla nowych graczy, którzy nigdy wcześniej nie posiadali aktywnego konta u operatora zakładów wzajemnych.

Jeśli nigdy wcześniej nie aktywowałeś konta u tego operatora, możesz założyć konto bezpośrednio z poziomu strony bukmachera lub zdecydować się na rejestrację z naszego odnośnika. Podczas rejestracji bezpośrednio na stronie operatora musisz pamiętać o konieczności wpisania odpowiedniego kodu promocyjnego.

Czytaj również:  Sporty wirtualne w Superbet

Pierwszym krokiem jaki będziesz musiał spełnić jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Jego konstrukcja jest prosta i nie pochłania zbyt dużo czasu. Podczas rejestracji zostaniesz poproszony o podanie podstawowych danych, takich jak imię i nazwisko, adres e-mail, numer PESEL, narodowość oraz kraj zamieszkania. Dodatkowo, podczas rejestracji będziesz musiał utworzyć nazwę użytkownika oraz hasło. W trakcie rejestracji zostaniesz jeszcze poproszony o zaznaczenie wymaganych zgód i oświadczeń, w tym m.in. o ukończeniu 18 lat.

Jeśli jesteś niecierpliwy, możesz rejestrację zakończyć już na tym etapie. Superbet udostępnia opcję szybkiej rejestracji. Co ważne, gracze decydujący się na takie rozwiązanie nic nie tracą, bo operator udziela wszystkich bonusów. W takiej sytuacji, jedyne o czym musisz pamiętać, to by aktywować link podany w mailu, a następnie zalogować się i typować zakłady.

Pamiętaj, że decydując się na szybką rejestrację nie masz możliwości dokonywania wypłat zgromadzonych środków. Co więcej, musisz pamiętać o tym, by dokończyć rejestrację przed upływem 90 dni. W tym celu należy wyłącznie przesłać do operatora skan dowodu osobistego, a także numer rachunku bankowego na własne nazwisko.

Co typować w Superbet?

Jeśli planujesz typowanie zakładów bukmacherskich, bonus na start z pewnością okaże się dla Ciebie ciekawą propozycją. Szczególnie, że Superbet jest jednym z czołowych operatorów na rynku polskich legalnych bukmacherów. Wybierając tego operatora możesz liczyć na dostęp do licznych dyscyplin sportowych, a także różnorodnych rynków zdarzeń. W ofercie Superbet każdy znajdzie coś dla siebie. Od wielbicieli piłki nożnej czy koszykówki, aż po miłośników sportów niszowych, takich jak snooker czy krykiet.

Jednak co warte podkreślenia, Superbet przygotował ofertę nie tylko dla miłośników sportów tradycyjnych, ale również dla osób preferujących sporty wirtualne oraz e-sport.

Co wyróżnia Superbet?

Tym co dodatkowo przyciąga w ofercie Superbet są liczne promocje dodatkowe, w tym również stałe. Gracze zakładający konto w Superbet po wykorzystaniu bonusu na start mogą w dalszym ciągu liczyć na atrakcyjne promocje.

Czytaj również:  Jak wyglądają zarobki polskich skoczków?

Jedną ze szczególnie ciekawych promocji jest Super Game Jackpot. Promocja ta dzieli się na rundy, a każda z nich posiada własną pulę nagród. Gracze, którzy zdecydują się na wytypowanie 5 spotkań Ekstraklasy mogą stanąć do walki o 50 000 złotych. Co warte podkreślenia, dla graczy, którzy dobrze wytypują 4, 3 lub choćby 2 wyniki w ramach Ekstraklasy, również mogą liczyć na dodatkowe środki. W tej kategorii do podziału jest 25 000 złotych.

Inną ciekawą promocją jest Superspin. W tej promocji gracz może każdego dnia zakręcić kołem, by otrzymać szansę na atrakcyjne bonusy. Warto przy tym podkreślić, że najniższa kwota do zgarnięcia to 5 złotych. Jednak gracze kręcą kołem również o znacznie ciekawsze promocje, takie jak premia na zakłady sportowe czy sporty wirtualne, a także rozbicie jackpota.

Super Dzień to kolejna propozycja, którą Superbet kusi graczy. Stali typerzy mogą skorzystać z możliwości zgarnięcia dodatkowego zakładu bez ryzyka do 100 złotych. W praktyce oznacza to, że podczas typowania zakładu na kwalifikacje Ligi Europy i/lub Ligi Konferencji za co najmniej 20 złotych, w przypadku przegranego typu bukmacher odda 50% stawki ww. kwoty 100 złotych.

Zobacz także