Jak typować siatkówkę w Superbet?

Duża popularność siatkówki sprawia, że dyscyplina ta zajmuje jedno w wyższych miejsc u legalnych polskich bukmacherów. Obecnie skupimy się na ofercie na tę dyscyplinę u operatora Superbet, który może się pochwalić naprawdę bogatą ofertą kursów.

Od chwili pojawienia się na rynku Superbet rozwija się w naprawdę szybkim tempie, co pozwoliło mu osiągnąć czołowe pozycje w większości rankingów, w których wyprzedają go wyłącznie tacy giganci jak TOTALbet, BETFAN, Betclic, Fortuna czy STS.

W głównej mierze zasługą tak wysokich pozycji jest mocno rozbudowana oferta, która swym zakresem obejmuje aż trzydzieści różnorodnych dyscyplin sportowych. Warto przy tym zaznaczyć, że to właśnie siatkówka zajmuje jedno z ważniejszych miejsc w ofercie tego operatora.

Ten pochodzący z Warszawy bukmacher bardzo poważnie podchodzi do przygotowania codziennej oferty siatkarskiej, gwarantując szereg ciekawych typów i podtypów, zarówno w formule przedmeczowej, jak i na żywo. Warto przy tym podkreślić, że większość ich sekcji siatkówki wyróżnia się wysokimi kursami, co jakby nie patrzeć stanowi główny czynnik decydujący wśród większości graczy.

Jak typować siatkówkę – najważniejsze porady

Wiedząc już, gdzie najlepiej typować starcia siatkarzy, warto wiedzieć, jak zadbać o zwiększenie swojej skuteczności. Dysponując odpowiednią taktyką zwiększysz swoje szanse na uzyskanie wysokich wygranych, poprzed odpowiednie konstruowanie kuponów zakładowych.

Typuj faworytów meczu

Z uwagi na swoją specyfikę, mecze siatkówki cieszą się wysokim poziomem zainteresowania wśród graczy. Z uwagi na brak możliwości wystąpienia remisu, szansa na trafienie właściwego wyniku wynosi 50%. Decydując się na wytypowanie drużyny, która jest faworytem można dodatkowo zwiększyć swoje szanse na wygraną. Niestety należy mieć przy tym na uwadze, że wówczas kursy prawdopodobnie również będą niższe.

Czytaj również:  Jak ustrzec się przed „lewymi” typami i nie dać się oszukać na teksty: "sprzedam pewne typy bukmacherskie"

Jednak co ważne, Superbet oferuje najwyższe kursy na faworytów wśród wszystkich pozostałych legalnych polskich bukmacherów. Co ważne, różnica ta jest szczególnie mocno zauważalna podczas starć w ramach najpopularniejszych lig i turniejów siatkarskich.

Typuj handicapy setowe

Następnym niewątpliwym atutem Superbet jest dostępność oferty na handicapy setowe o znacznie wyższym poziomie rozbudowania oraz co ważne, bardzo atrakcyjnymi wartościami kuponów, które następnie przekładają się na znacznie wyższe wygrane. Warto przy tym podkreślić, że oferta na handicapy +/- 1.5 oraz 2.5 seta jest dostępna w ofercie najbardziej popularnych rozgrywek oraz tych bardziej niszowych, jak choćby liga brazylijska czy koreańska.

Typuj dokładny wynik meczu

Nie da się ukryć, że wytypowanie dokładnego wyniku meczu zawsze jest trudnym zadaniem, niezależnie od dyscypliny. Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku siatkówki jest to znacznie łatwiejsze zadanie. Tutaj mamy do wyboru zaledwie sześć wyników. Jak więc można szybko zauważyć, znacznie łatwiej jest wytypować wynik, w porównaniu z piłką nożną czy hokejem, w których dostępne wyniki są niemal nieograniczone.

Typuj zakłady na żywo

Zakłady na żywo to takie, w których wyniki typuje się po rozpoczęciu spotkania. Z uwagi na niesamowite emocje, cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród graczy. Co więcej wysoka dynamika rozgrywki, a także zmieniające się kursy pozwalają na uzyskanie naprawdę dobrych wyników, szczególnie w porównaniu do oferty przedmeczowej.

Stawiaj na rozgrywki niszowe

Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, Superbet wyróżnia się naprawdę dobrą ofertą dotyczącą siatkówki, posiadając w swojej ofercie również rozgrywki niszowe. Operator znad Wisły stara się w ten sposób dotrzeć do możliwie jak największego grona odbiorców. W jego ofercie możemy znaleźć zakłady na rozgrywki lig z Finlandii, Chorwacji, Kazachstanu, Ukrainy, Portugalii czy Japonii. Warto wiedzieć, że w tych ligach trafiają się naprawdę interesujące spotkania, w których można trafić na naprawdę wysokie kursy.

Czytaj również:  Najczęściej stawiane zakłady bukmacherskie w polskiej Ekstraklasie

W tym miejscu warto również podkreślić, że oferta Superbet zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy, ponieważ proponuje zwykle po 20-30 rozbudowanych selekcji. Co ciekawe, w zestawieniu z pozostałymi operatorami wynik ten okazuje się szczególnie atrakcyjny, ponieważ takie potęgi jak STS, Fortuna, Betclicz czy eTOTO oferują zwykle około 10 opcji w grach dotyczących mniej popularnych lig.

Skorzystaj z pakietu powitalnego

Jeśli jesteś wielbicielem siatkówki, a zakłady bukmacherskie nie są Ci obce, powinieneś spróbować możliwości jakie daje Superbet. Rejestrując nowe konto, z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego możesz liczyć na wysokie bonusy powitalne, które pozwolą ci przetestować ofertę, bez konieczności angażowania własnych środków.

Osoby zakładające konto mogą liczyć na bonusy w wysokości do 2080 w formie bonusu 100% od wartości depozytu, a także bonus bez depozytu o wartości 30 zł czy cashback w wysokości 1200 zł. Ciekawym uzupełnieniem tego pakietu jest promocja MaxiZysk od drugiego depozytu, która pozwala zgarnąć do 200 zł, a także możliwość gry bez podatku przez okres nawet 30 dni.

Zobacz także