Jak zgarnąć free spin bez depozytu w Superbet?

Superbet jest jednym z czołowych legalnych polskich bukmacherów. Jego rozbudowana oferta dyscyplin i szeroki wybór rynków sprawiają, że liczni typerzy wybierają właśnie tego operatora. Nowi gracze, zakładający po raz pierwszy konto w Superbet mogą liczyć na atrakcyjne bonusy na start. Jednak również stali typerzy są doceniani przez tego operatora. Zakładając konto w Superbet można liczyć na szereg atrakcyjnych promocji stałych, w tym Superspin, w ramach którego można zgarnąć free spin bez depozytu na grę.

Jak zdobyć free spin bez depozytu?

Z promocji Superspi, w ramach której można zgarnąć free spin bez depozytu skorzystać mogą wyłącznie ci gracze, którzy posiadają aktywne konto u operatora zakładów wzajemnych. Promocja prowadzona jest na oficjalnej stronie internetowej. Jej początek miał miejsce 01.05.2021 r. i zgodnie z zapisami regulaminu będziemy mogli z niej skorzystać jeszcze do 30.09.2022 r.. Operator zastrzega sobie, że z promocji Superspin skorzystać mogą wyłącznie ci gracze, którzy wyrazili stosowne zgody marketingowe. Co ważne, osoby, które zdecydowały się na rejestrację konta, jednak korzystają z konta tymczasowego, nie będą mogły brać udziału w promocji. Aby uzyskać free spin bez depozytu konieczne jest dokonanie pełnej rejestracji.

Każdego dnia gracze mogą skorzystać z promocji Superspin. Przez całą dobę gracze mogą zakręcić kołem, by zdobyć jedną z promocji wskazanych na jego tarczy. Wśród nagród znajdują się:

  • Sport Bonus o wartości 5 zł,

  • Super Sport Bonus o wartości 10 zł,

  • Mega Sport Bonus o wartości 30 zł,

  • Wirtualne Bonus o wartości 5 zł,

  • Jackpot 2000PLN o wartości 2000 zł,

  • Wpłać 50, odbierz 50 o wartości 50 zł,

  • Gry Karciane Bonus o wartości 10 zł,

  • Brak wygranej – brak bonusu.

Czytaj również:  Czy można obstawiać kursy walut na żywo?

Wygrane środki zostają przelane na konto gracza w ciągu 48 godzin od zakończenia dnia promocji. Gracz ma obowiązek zaakceptować przyznany bonus w ciągu 24 godzin lub 48 w przypadku Jackpot 2000PLN. Brak akceptacji skutkuje automatycznym wygaśnięciem bonusu, dlatego warto pamiętać o tym warunku, żeby nie stracić dodatkowych, darmowych środków.

Zasady obrotu bonusów na sport tradycyjny

Oczywiście jak każda promocja, również Superspin wiąże się z koniecznością spełnienia określonych zasad. Aby móc cieszyć się środkami z bonusu, gracze muszą wykonać określone obroty. Na szczęście te nie są szczególnie wymagane.

Gracze po uzyskaniu free spinu bez depozytu muszą postawić zakład pojedynczy z minimalnym kursem na poziomie 1.60 lub kupon akumulacyjny, dla którego łączny kurs wyniesie 2.0, przy równoczesnym spełnieniu kryterium minimalnego kursu dla każdego wydarzenia na poziomie co najmniej 1.30. W zależności od preferencji, gracz może wytypować zakład w formule przedmeczowej lub na żywo, ponieważ oba spełniają warunki promocji.

Warto przy tym podkreślić, że bonusu nie można wykorzystać na wytypowanie zakładów z oferty „Super Kursy”. Dotyczy to zarówno zakładów pojedynczych, jak również pojedynczego zdarzenia na kuponie multi.

Środki bonusowe przyznawane są na konto depozytowe gracza wówczas, gdy ten dokona 3-krotnego obrotu bonusem. Jako obrót zaliczone zostaną wyłącznie postawione, zakończone, a następnie rozliczone kupony. Na ich wytypowanie gracze mają 48 godzin.

Zasady obrotu bonusem na Sporty Wirtualne

Podstawowe zasady są zbliżone do wariantu sportowego. Jednak w tym przypadku zaliczane są wyłącznie zakłady pojedyncze z kursem 1.60. Co warte podkreślenia, gracze muszą wykonać tylko jeden obrót, by móc zgarnąć środki bonusowe.

Podobne warunki obejmują również pozostałe bonusy, choć co warte podkreślenia, w przypadku JackPota 2000 PLN gracze mają aż 7 dni na wykonanie obrotu. Jest to związane z wysokością przyznanych środków promocyjnych, koniecznych do obrócenia. Jednak w dzisiejszym tekście skupiamy się wyłącznie na free spinach bez depozytu, dlatego nie będziemy wchodzić w szczegóły warunków pozostałych promocji. Mając na uwadze fakt, że niebawem kończy się ta promocja, warto skorzystać z możliwości jakie daje SuperSpin, bo nie wiadomo, kiedy znów będziemy mogli korzystać z tak atrakcyjnej promocji.

Czytaj również:  Jak poprawnie typować mecze Euro?

O czym warto pamiętać?

SuperSpin to zdecydowanie jedna z ciekawszych promocji w ofercie Superbet. Wielu graczy doceniło możliwości jakie ze sobą niesie, w tym w szczególności free spin bez depozytu. Jednak by móc z niego korzystać, należy zapoznać się z regulaminem. Jest to o tyle istotne, ponieważ operator zastrzegł w nim prawo do wykluczenia z promocji tych graczy, którzy nie przestrzegają zapisów regulaminu lub nadużywają zasad promocji. Co więcej, organizator zastrzegł sobie prawo do wprowadzenia zmian w zapisach. To z kolei może wpłynąć na nieprzyznanie bonusu, mimo spełnienia wcześniej obowiązujących zasad.

Korzystanie z promocji stałych jest ciekawym urozmaiceniem oferty operatorów zakładów bukmacherskich. Szczególnie gdy bonusy przyznawane są w formie zakładów bez depozytów. Superspin pozwala cieszyć się dodatkowymi środkami, bez konieczności wpłacania dodatkowych środków. Przy spełnieniu niewygórowanych wymagań możesz zyskać wysokie zyski.

Zobacz także