Darmowe pieniądze za rejestrację 2022 – Superbet

Niemal wszyscy legalni polscy bukmacherzy wprowadzili do swojej oferty bonusy na start za założenie konta. Jednym z nich jest Superbet, który oferuje darmowe pieniądze za rejestrację. 2022 rok był niezwykle dochodowy dla bukmacherów. Powrót sportu po przestojach spowodowanych pandemią sprawił, że konieczne było nadrobienie zaległych spotkań. Właśnie dlatego bukmacherzy coraz chętniej rozdawali bonusy na start. W dzisiejszym tekście skupimy się na darmowych środkach od Superbet.

Superbet rozdaje 1555 złotych

Każdy nowy gracz, który założy konto u bukmachera Superbet może liczyć na bonus powitalny w wysokości 1520 złotych. Bonus ten przyznawany jest automatycznie dla każdego gracza, który założy całkowicie nowe konto. Co warte uwagi, wpisując podczas rejestracji odpowiedni kod promocyjny można zgarnąć dodatkowe 35 złotych, powiększając swój bonus na start.

Aby skorzystać z dodatkowych środków i tym samym powiększyć swój bonus do kwoty 1555 złotych. Musisz w odpowiednim polu wpisać kod promocyjny SBVIP. Możesz również zdecydować się na rejestrację bezpośrednio z poziomu naszego linka. Wtedy nie będziesz musiał się obawiać, że pominiesz odpowiednie pole.

Na łączną kwotę 1555 złotych od Superbet składają się aż cztery bonusy. Nowi gracze mogą liczyć na dodatkowe środki w postaci:

  • 200 złotych bonusu od pierwszego depozytu,

  • 35 złotych freebetu – tylko dla użytkowników, którzy wpiszą kod promocyjny,

  • 20 złotych bonusu na aplikację mobilną,

  • 1300 złotych na zakłady bez ryzyka.

Darmowe pieniądze za rejestrację 2022 – bonus od pierwszego depozytu

Pierwszym bonusem, który można zgarnąć za założenie konta w Superbet jest bonus od wpłaty pierwszego depozytu 100% do 200 złotych. Minimalna wpłata, która pozwoli Ci skorzystać z tej promocji wynosi 20 złotych. Jednak aby otrzymać bonus w pełnej wysokości, powinieneś wpłacić kwotę 200 złotych, a bukmacher podwoi tę kwotę.

Musisz przy tym pamiętać, że bonus musisz zaakceptować, a następnie wykorzystać go w ciągu 10 dni. Dla wypłaty środków z bonusu musisz pamiętać o spełnieniu wskazanych przez operatora warunkach obrotu. Środkami z bonusu musisz wykonać co najmniej dwa obroty kuponami solo lub ako dla których kurs minimalny wyniesie 1.80. Co ważne, w zasady obrotu nie zaliczają się kupony zawierane na zakładay ze strefy Super Kurs.

Darmowy freebet 2022

Kolejnym bonusem, który można zgarnąć jest freebet o wartości 35 złotych. Aby go uruchomić należy również spełnić określone warunki. Przede wszystkim należy dokonać pierwszej wpłaty na kwotę minimum 50 złotych. Warto mieć to na uwadze jeszcze przed odebraniem pierwszego bonusu, który zgodnie z zapisami regulaminu wymaga niższej pierwszej wpłaty.

Tutaj również musisz pamiętać o konieczności akceptacji bonusu. Jednak w przypadku freebeta masz zaledwie 3 dni na jego wykorzystanie. W tym celu powinieneś postawić zakład z kursem minimalnym na poziomie 1.60.

Bonus na aplikację mobilną

Aby zachęcić graczy do pobrania aplikacji mobilnej Superbet wprowadził bonusy również dla tych graczy, którzy zdecydują się na typowanie zakładów z poziomu urządzenia mobilnego. W przypadku tego bonusu po rejestracji również wymagane jest dokonanie minimalnej wpłaty na poziomie 50 złotych. Następnie do 7 dni od wpłacenia pierwszego depozytu pobierz aplikację mobilną. Po zalogowaniu do konta w aplikacji otrzymasz, do 72 godzin, bonus do wykorzystania na zakłady.

Na obrócenie bonusem masz aż 7 dni. Środki z bonusu musisz obrócić 2 razy na kuponach solo, akumulacyjnych lub systemowych, dla których minimalny kurs wyniesie 1.80.

Czytaj również:  U jakich bukmacherów grają Polacy za granicą?

Zakład bez ryzyka 1300

Ten bonus stanowi połączenie sumy stawek zakładów, pomniejszonych o podatek od gier, wygrane oraz wykorzystane bonusy. Zakłady bez ryzyka naliczają się w pierwszym tygodniu po zakończonej rejestracji. Aby aktywować bonus wystarczy wpłacić 20 zł (choć przypominamy, że dla części bonusów wymagana jest wpłata 50 zł). Bonus naliczy się wyłącznie wtedy, gdy swój pierwszy tydzień gry zakończysz na minusie.

Aby móc wypłacić środki z bonusu należy pamiętać o konieczności obrócenia środkami. Po zakończonym tygodniu bez ryzyka masz 10 dni na dokonanie 2 obrotów na kuponach pojedynczych, multi lub systemowych, z kursem minimalnym na poziomie 1.80.

Darmowe free spiny bez depozytu za rejestrację 2022 – skorzystaj póki promocja jeszcze trwa!

Ważną zaletą oferty Superbet jest dostęp do atrakcyjnej promocji SuperSpin. W ramach promocji gracze każdego dnia mogą zakręcić kołem, wygrywając wysokie wygrane. W zależności od tego, na jakiej pozycji zatrzyma się wskaźnik, gracz zgarnie określoną kwotę. Co ważne darmowe free spiny bez depozytu za rejestracje pozwalają wykręcić nawet pięciokrotnie JackPota o wartości 2000 złotych. Poza tą swego rodzaju nagrodą główną, gracze dodatkowo mogą liczyć na bonusy na zakłady sportowe w wysokości od 5 do 30 złotych, a także bonus na sporty wirtualne i bonus od wpłaty depozytu (wpłać 50 zł, odbierz 50 zł). Jednak musisz się spieszyć, ponieważ promocja ta jest ograniczona czasowo i będzie obowiązywać jeszcze tylko do końca września.


Firmy bukmacherskie aktualnie szukają wszelkich sposobów po to, aby zachęcić każdego klienta do rejestracji na swoim portalu. Takich opcji jest wiele. Przede wszystkim należy odpowiednio się zareklamować w Internecie, aby przedstawić swoją ofertę tym, którzy nie mieli okazji się z nią zapoznać. Ta bywa bardzo korzystna i różnorodna. Nie ma wątpliwości, że obecnie wielu graczy przyciąga możliwość skorzystania z darmowych środków. Jakie firmy posiadają opcję i rozdają graczom darmowy zakład na start? Sprawdźmy.

Na czym polega darmowy zakład?

Wielu graczy zna pojęcie darmowe pieniądze za rejestrację jako freebet, a więc uzyskanie darmowych środków od bukmachera i możliwość gry bez ryzyka stawiania własnych środków, zazwyczaj bez konieczności obrotu, który dla graczy jest bardzo uciążliwy. To najprostszy sposób na zarobek w zakładach i najchętniej korzystany przez graczy. Dzięki temu, że nie ma wielkich wymagań w tym przypadku to gracz ma szansę obstawić to, co go interesuje, z dowolnym kursem, a także w dowolnej ilości spotkań. To zwiększa tylko jego szansę na wygraną.

Oczywiście nie każdy bukmacher w swojej ofercie powitalnej posiada taką opcję, co jednocześnie eliminuje go z walki o dużą ilość nowych klientów. Wydaje się, że jest to opcja, która najbardziej kusi graczy. Jeśli coś jest za darmo to grzechem byłoby z tego nie skorzystać. Poza tym wielu bukmacherów kusi swoich graczy stałymi bonusami, gdzie zazwyczaj jednak, aby otrzymać darmowe środki należy wpłacić swoje własne środki. Takich bonusów jest o wiele więcej, ale my sprawdźmy, które z legalnych firm bukmacherskich w naszym kraju posiadają opcję rozdania darmowych zakładów.

U kogo można znaleźć freebet?

Wśród ponad 20 legalnych firm bukmacherskich w Polsce znaleźliśmy 11, które oferują darmowy zakład na start dla nowych graczy. Poniżej przedstawiamy pełną listę, a także warunki, jakie trzeba spełnić, aby otrzymać darmowe pieniądze za rejestrację. Można to podzielić na 2 klasyfikacje. Pierwsza to ta, gdzie darmowe środki można otrzymać za samą rejestrację i poprawną weryfikację swoich danych osobowych. Druga zaś to klasyfikacja, gdzie poza samą rejestracją i weryfikacją danych należy dodatkowo wpłacić swoje środki, by móc korzystać z puli bonusowej, w tym darmowego zakładu.

Ranking zaczynamy zatem od Fortuny, która nowym graczom daje 20 PLN w punktach. Przy rejestracji oczywiście należy wpisać odpowiedni kod promocyjny. 2800 punktów otrzymane od bukmachera nie podlegają żadnemu obrotowi i można je wykorzystać na dowolny sposób. Możliwe jest także rozbicie bonusu na kilka kuponów. Ważne jednak w przypadku tego bukmachera jest to, aby w polu kuponu na samym jego dole zaznaczyć okienko, że gracz ma zamiar zapłaty poprzez punkty. Przy okazji tego bukmachera warto wspomnieć, że Fortuna rozdaje nowym graczom dodatkowo bonus w postaci 10 PLN za pierwszą wpłatę. Wygląda to tak samo, jak w przypadku pierwszego bonusu, a więc otrzymujemy 1400 punktów.

Czytaj również:  Jak wyglądają ligi żużlowe i jak je typować?

Darmowe pieniądze za rejestrację

Drugim bukmacherem, który rozdaje darmowe środki za samą rejestrację jest LVBet, który rozdaje nowym graczom 20 PLN. Tutaj gracz na swoje konto otrzymuje 1 PLN, a także mnożnik o równowartości bonusu, a więc x20, który odpowiednio podwyższa kurs. Na kuponie muszą znaleźć się co najmniej 3 zdarzenia, każde z minimalnym kursem 1.25, zaś łączny kurs kuponu musi wynosić co najmniej 2.50. Jeśli warunki zostaną spełnione, a kupon rozstrzygnięty będzie pozytywnie, wówczas gracz musi dodatkowo obrócić bonusem 2 razy, zawsze po minimalnym kursie 2.00. Należy wykorzystać trzydrogowe opcje na zwycięstwo.

Ostatni bukmacher w naszej pierwszej klasyfikacji to Total Bet, który rozdaje nowym graczom aż 39 PLN w trzech darmowych zakładach. Pierwsze 2 o wartości odpowiednio 20 PLN i 9 PLN zostaną dopisane do konta gracza od razu po rejestracji, a także weryfikacji konta, zaś ostatni o wartości 10 PLN dostępny będzie wówczas, kiedy gracz wyrazi zgodę na przesyłanie na jego pocztę bądź telefon informacji o promocjach od bukmachera. Na stronie pojawi się formularz, który należy zaakceptować, wówczas pojawi się informacja o 3 bonusie, który gracz także musi zaakceptować. Każdy z freebetów musi posiadać minimalny kurs 2.00. To jedyne wymaganie w tym przypadku.

Darmowe środki za depozyt

Druga klasyfikacja to już lista firm bukmacherskich, które aby otrzymać darmowy zakład wymagają od gracza depozytu o określonej wartości. Sprawdźmy zatem, kto na tej liście się znajduje.

Na pewno darmowe środki za rejestrację, a także za depozyt rozdaje Superbet, który w zamian za wpłatę środków o minimalnej wartości 50 PLN daje możliwość skorzystania z całej puli bonusowej w tym darmowego zakładu o wartości obecnie aż 35 PLN. W tym przypadku nie ma żadnych konkretnych warunków obrotu. Jedyne, czego potrzeba to wpisać odpowiedni kod promocyjny w polu rejestracji, następnie po wpłacie zaakceptować bonus, który pojawi się na koncie gracza do 48 godzin. Na kuponie za tę stawkę może pojawić się dowolna ilość zdarzeń z dowolnymi kursami.

Kolejnym bardzo ciekawym bukmacherem, który rozdaje środki za depozyt jest PzBuk. Tutaj sprawa wygląda nieco inaczej, ponieważ poza samą rejestracją konta, a także depozytem o minimalnej wartości 50 PLN gracz musi dodatkowo zawrzeć zakład za taką właśnie stawkę, z minimalnym kursem kuponu 2.00. W zasadzie tyle potrzeba, aby uzyskać darmowy zakład, który pojawi się na koncie gracza już do kilku minut po zawarciu zakładu. Freebet musi posiadać co najmniej 2 zdarzenia, a każde z nich musi posiadać kurs równy lub wyższy niż 1.40. Zwycięstwo oznacza, że środki są przelewane na konto gracza i są dostępne wówczas do wypłaty.

Darmowe pieniądze za rejestrację

Kolejnym bukmacherem na naszej liście jest Totolotek, który dla nowych graczy za pierwszy depozyt przekazuje 25 PLN. Środki pojawią się na koncie bonusowym po dokonaniu wpłaty. Gracz ma 30 dni na obrót, a warunki nie są aż tak wygórowane. Gracz musi dwukrotnie obrócić dodatkowymi środkami, zawsze z minimalnym kursem 2.00. To wystarczy, aby bonus znalazł się na koncie depozytowym gracza i był dostępny do wypłaty.

Warto skorzystać tak samo z oferty na start, jaką przeznacza bukmacher BetX. Tutaj warunki są proste. Gracz musi zarejestrować swoje konto, poprawnie przejść weryfikację. Następnie musi dokonać co najmniej jednego depozytu o minimalnej wartości 10 PLN. Za co najmniej 10 PLN musi postawić swój pierwszy zakład. W momencie, kiedy wszystkie zdarzenia na kuponie zostaną rozliczone, wówczas, niezależnie od rozstrzygnięcia, gracz na swoim koncie znajdzie wówczas freebet o wartości 30 PLN. Musi jeszcze w międzyczasie zaakceptować zgody marketingowe.

Czytaj również:  Pewne typy bukmacherskie – gdzie je znaleźć?

Bukmacherów, którzy posiadają takie opcje, jak darmowy zakład na start jest oczywiście więcej, ale my umieściliśmy na naszej liście tych, którzy naszym zdaniem posiadają najciekawszą z ofert.

Bukmacherzy bez freebetu na start – Darmowe pieniądze za rejestrację

Wśród ponad 20 legalnych firm bukmacherskich w naszym kraju istnieją także tacy, którzy nie posiadają żadnego bonusu w postaci darmowego zakładu za rejestrację, czy też za pierwszy depozyt. Stawiają oni po prostu na inny rodzaj oferty, zaś darmowy bonus w przypadku takiej firmy może pojawić się w trakcie gry z okazji danego wydarzenia sportowego, urodzin gracza bądź po prostu dla wyrażenia podziękowania za aktywność i dobre wyniki.

Takim bukmacherem jest na pewno STS, który wycofał ze swojej oferty darmowe pieniądze za rejestrację, a obecnie proponuje opcję bonusu bez ryzyka o bardzo dużej wartości. Pomimo braku darmowych środków na start myślimy, że tym bonusem warto się zainteresować.

Z oferty freebetu w ostatnim czasie zrezygnował niestety także Betfan, który obecnie mocno zmniejszył swoje pole działania jeśli chodzi o promocję na start dla nowych graczy. Aktualnie pula wynosi 300 PLN, a jedyną promocją jest potrojenie wpłaty, a więc bonus 200% od depozytu.

Podobne bonusy można zaobserwować również u takich bukmacherów jak Fuksiarz, Etoto, czy Ewinner, którzy nie dają możliwości skorzystania z darmowego zakładu na start, ale bonusy mogą tam pojawić się przy okazji aktywności gracza bądź z innego powodu. Nie oznacza to jednak, że warto rezygnować z korzystania z tego typu firm, ponieważ jak wspomnieliśmy darmowe środki mogą pojawić się tam w każdej chwili, a na start jest bardzo korzystna oferta.

Dlaczego warto korzystać z freebetów? Darmowe pieniądze za rejestrację

Chyba nie ma wątpliwości, że to bardzo duża korzyść. Jeśli gracz ma okazję otrzymać na start darmowe środki od bukmachera, ma możliwość dzięki temu sprawdzenia oferty. Także przetestowania strony, jak ona funkcjonuje, czy łatwo jest znaleźć na niej poszczególne opcje.

Wymienieni przykładowi bukmacherzy i zawarte w nich opcje obrotu danego freebetu nie są przesadnie skomplikowane. Stąd też przelanie dodatkowych środków na konto depozytowe gracza nie powinno być przesadnie trudne. Bardzo ważne jest to, aby przed zagraniem kuponu sprawdzić regulamin danej promocji po to, aby nie popełnić żadnego niepotrzebnego błędu.

Warto jednak pamiętać o tym, aby i w tym przypadku nie szaleć. Zagrać z głową po to, aby mieć możliwość kontynuowania gry. Ewentualnie wypłaty tych środków na swoje konto bankowe. Chodzi tutaj przecież o to, aby to gracz wygrał, a bukmacher przegrał. Stąd też warto zagrać nieco ostrożniej, uważniej i rozsądniej. W tym może pomóc dobra analiza bukmacherska z uwzględnieniem statystyk, informacji i wiadomości na temat danych drużyn. Wszystko to można znaleźć na stronie danego bukmachera, jak Superbet czy kilku innych.

Jak widać bukmacherów, którzy oferują taką opcję w Polsce jest bardzo dużo. Stąd też warto mieć konto u wielu bukmacherów. Regularnie śledzić ich ofertę, ponieważ ta u każdego z nich zmienia się co jakiś czas i niewykluczone, że już niedługo w firmie, gdzie owego bonusu nie ma, zapewne się pojawi i możliwe będzie skorzystanie z niego.

Oczywiste jest, że nie każda osoba ma na tyle czasu i ochoty. Aby odwiedzać co chwilę każdego z ponad 20 bukmacherów w naszym kraju. Stąd też warto śledzić rankingi bukmacherskie, które co jakiś czas są aktualizowane. Widać na nich aktualną ofertę, gdzie wyróżniony jest bonus bez depozytu lub też jego brak.

Zobacz także