Austria – Niemcy analiza

Druga połowa listopada to przede wszystkim mecze eliminacyjne do Euro 2024. Jednak w napiętym grafiku piłkarzy nie zabrakło też czasu na mecze towarzyskie. W jednym z takich spotkań zobaczymy reprezentację Austrii i Niemiec. Która szansa może wygrać i gdzie śledzić przebieg tego spotkania? Odpowiadamy!

Austria już od lat notuje regularny progres, o czym mogą świadczyć wyniki na Euro 2024. Jednak nie ma co się dziwić, ponieważ w reprezentacji nie brakuje mocnych nazwisk. Niemcy jak gospodarze Euro 2024 nie musieli przebijać się przez eliminacje, ale to sprawiło, że nie mieli zbyt wielu szans na testowanie różnych manewrów taktycznych. Będą mogli to zrobić w meczach towarzyskich, a ten z Austrią wydaje się ciekawy, ponieważ to godny przeciwnik. Mimo wszystko zdecydowanym faworytem i tak pozostają Niemcy.

Austria – Niemcy – gdzie oglądać transmisję z meczu?

Mecz towarzyski reprezentacji Austrii z Niemcami odbędzie się we wtorek 21 listopada 2023 roku. Początek o godzinie 20:45, a przebieg starcia będzie można śledzić na Polsat Sport News lub online.

Typ: Remis (3.90) Superbet

Czytaj również:  Cadiz - Getafe typy (10.03)

Zobacz także