AS Roma – Feyenoord Rotterdam typy i analizy

Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami skończył się skromnym wynikiem dla Holendrów. Dziś jednak spodziewamy się zupełnie innego meczu, w którym AS Roma pokaże swoje ofensywne oblicze i przynajmniej strzeli jedną bramkę, która mamy nadzieję, otworzy nam wynik. W tym meczu, z tymi drużynami, wszystko może się dziś zdarzyć!

AS Roma Feyenoord Rotterdam typy

Idąc tym tropem, nie będziemy w tym meczu szukać zwycięzcy, ponieważ bardzo trudno jest określić, jak potoczy się ten mecz. Niemniej jednak, w naszej opinii to Feyenoord ma lekką przewagę nad swoim przeciwnikiem. AS Roma to bowiem drużyna, która gra taktycznie i wyczekuje. Jednak Feyenoord jest bardzo szybki, dokładny i niezwykle mocny w ataku. Pierwszy mecz tego może nie pokazał, jednak Feyenoord ma wielki potencjał, który może być uwolniony dzisiaj.

Bez względu na to, jak potoczy się ten mecz, liczymy na bramkę Romy, która u siebie powinna strzelić choćby honorowego gola. Wtedy Feyenoord będzie musiał ruszyć do przodu i przestanie kalkulować. Opcjonalnie, Feyenoord może zdominować mecz od początku i strzelić gola, natomiast na końcu zwolnić, co może wykorzystać Roma, strzelając również gola.

Typujemy: Obie strzelą (2.10) Superbet

Czytaj również:  Luksemburg - Islandia analiza

Zobacz także