AS Roma – AC Milan analiza

Mecz AS Roma – AC Milan to niewątpliwie hit tej kolejki, który będziemy mogli oglądać już dzisiaj. Co więcej, mamy bardzo ciekawy tym, który jest nieco spekulacyjny. Jednakże w piłce wszystko jest możliwe i jeśli spotykają się zespoły na podobnym poziomie, wygrana nie zawsze idzie w parze z kursami. Sprawdźcie sami!

AS Roma AC Milan typy

Odkąd drużyną AS Romy przejął Jose Murinho, dzieją się cuda. Klub, który był w bardzo złym stanie, pod względem wyników sportowych, nagle ożył i radzi sobie bardzo dobrze, jak na swoje realia. Kolejny sezon Serie A budzi w kibicach jeszcze większy głód, dlatego Portugalczyk musi sprostać wymaganiom kibiców. Dziś AS Roma zmierzy się z Milanem, z którym nie potrafi wygrać od ponad 6 spotkań. Grając na własnym terenie i z Portugalczykiem u boku, wszystko jest możliwe.

Tak więc i my postawimy na sensacyjną wygraną AS Romy, która wcale nie musi być wielką sensacją. Roma znów zbroiła się, skutkiem czego ma piłkarzy jakościowych, którzy mogą dziś przełamać niechlubną passę, z kilku ostatnich lat.

Typ: AS Roma (2.80) Superbet

Czytaj również:  Chelsea FC - Olympique Lyon typy (30.03)

Zobacz także