Almere – Zwolle typy i analizy

Zwolle pomimo pozycji lidera, wcale nie może być pewne tego, czy będzie mieć pierwsze miejsce w drugiej lidze Holenderskiej. Druga drużyna Heracles, ma zaledwie 5 oczek mniej, od swojego przeciwnika. Skutkiem tego, Zwolle gra dziś niezwykle ważny mecz, w którym zagra na boisku Almere, czyli trzeciej drużyny, która nie liczy się już w gonitwie o 1 miejsce, lecz nie oznacza to, że nie jest to drużyna, na którą trzeba uważać. Sprawdźcie sami!

Almere Zwolle typy

Almere pokazuje, że jest solidną drużyną w drugiej lidze Holenderskiej. Trzecie miejsce w tym sezonie i 62 punkty w tabeli może nie napawają wielką radością, jednak w tym sezonie Zwolle i Heracles zdominowały ligę i tylko te dwa zespoły liczą się w tabeli, jeśli chodzi o możliwość awansu. Pomimo tego, Almere radzi sobie bardzo dobrze z czołówką, ponieważ w ostatnim czasie drużyna Almere zremisowała na terenie Heraclesa. Dziś z kolei podejmuje Zwolle, na własnym boisku.

Jeśli chodzi o Zwolle, z pewnością goście będą chcieli uciec Heraclesowi, którego czeka zdecydowanie łatwiejsze spotkanie. Niemniej jednak, jeśli Zwolle przegra lub zremisuje dzisiejsze spotkanie, jeszcze nie straci lidera w drugiej lidze Holenderskiej. Stawiamy jednak, że dziś Zwolle pokaże swoją siłę i pokona Almere na własnym terenie!

Typ: Zwolle (1.70) Superbet

Czytaj również:  Feyenoord Rotterdam - Ajax Amsterdam typy (05.04)

Zobacz także