Liga niemiecka terminarz – jak typować przyszłe mecze?

Każdy kto w jakimś stopniu interesuję się piłką nożną na pewno doskonale wie o tym, że liga niemiecka jest jedną z czołowych lig w Europie. Chyba nikomu nie trzeba mówić o tym, iż drużyną dominującą od kilku dobrych lat w tej lidze jest Bayern Monachium. Wygrali oni kilka tytułów mistrzowskich z rzędu i wiele wskazuje na to, że w tym sezonie będą chcieli powalczyć o kolejny. Obecnie w tabeli nie mają jakiejś wielkiej przewagi nad resztą, ale z pewnością zrobią wszystko, aby osiągnąć swój cel.

Czy warto typować zwycięstwa Bayernu Monachium?

Na samym początku warto wspomnieć, że wiele zależy od tego jak wygląda liga niemiecka terminarz. Chodzi przede wszystkim o rozkład sił. Wiadomo, że w spotkaniach z teoretycznie słabszymi rywalami będzie mógł rotować składem. Oczywiście z punktu widzenia typera nie jest to do końca korzystne, bo wtedy szanse na zwycięstwo wspomnianej drużyny będą po prostu niższe. Jeśli chodzi o zwycięstwa Bayernu Monachium to na pewno należy uważać z takimi typami zaraz po zakończeniu mundialu, gdyż kluczowi zawodnicy mogą być po prostu zmęczeni. Warto spojrzeć jeszcze przed obstawieniem na coś takiego jak liga niemiecka terminarz i sprawdzić, gdzie jest szansa na zwycięstwo Bayernu Monachium. Na pewno trzeba zakładać, że zawodnicy tego zespołu będą chcieli powalczyć o zwycięstwo z drużynami z czołówki, bo w końcu ich głównym celem jest zdobycie mistrzostwa kraju. Nie mniej jednak patrząc na grę Bawarczyków typowanie ich zwycięstw w meczach jest dość pewną opcją, ale zawsze trzeba mieć na uwadze to, że może zdarzyć się np. jakiś remis.

Jakie inne typy na Bayern zamiast zwycięstw?

Jeszcze zanim stworzymy nasze kupony i postawimy w nim m.in. zwycięstwa Bayernu to warto spojrzeć w statystyki wcześniejszych meczów Bawarczyków – jasno wynika z nich, że piłkarze tego zespołu wykonują sporo rzutów rożnych. Właśnie z tego względu być może powinniśmy zastanowić się właśnie nad postawienie overa rogów w tych meczach. Na pewno pomocny może nam w tym być liga niemiecka terminarz. Dlaczego? Głównie chodzi o to, że jeśli dana drużyna jest wyraźnym faworytem i stwarza dużo okazji do strzelenia bramki to automatycznie generuje także sporą liczbę rzutów rożnych. Dlatego właśnie w przypadku, gdy Bayern będzie rozgrywał mecz ze słabym zespołem to jest tam szansa na sporą ilość rzutów rożnych w całym meczu – oczywiście zawsze trzeba mieć na uwadze to, że rzuty rożne będzie wykonywał nie tylko sam Bayern Monachium, ale zapewne także przeciwnik – przynajmniej z 2 czy 3 w meczu co tylko zwiększy szanse na to, że nasz typ będzie trafiony. Jednak rzuty rożne to nie wszystko, bo w większości meczów Bayernu pada spora liczba bramek. Tutaj chyba nikomu nie trzeba mówić o tym, że jak najbardziej opłaca się stawiać, że w meczu padnie np. powyżej 2,5 bramki w meczu. Jeśli cofniemy się do poprzednich spotkań Bawarczyków w tym sezonie to w większości meczów typ ten byłby trafiony co tylko potwierdza, że naprawdę warto się nad tym zastanowić. Trzeba przyznać, że kursy na takie zdarzenie raczej nie należą do najniższych, a więc jest to tym bardziej opłacalna opcja.

Czytaj również:  Analizujemy typy Man City PSG

Liga niemiecka terminarz

Co obstawiać w przypadku innych drużyn?

Jeśli jednak sam Bayern Monachium nie do końca nas przekonuje to w lidze niemieckiej są oczywiście także inne drużyny, których meczami warto się zainteresować. Jednak w pierwszej kolejności warto sprawdzić liga niemiecka terminarz, aby sprawdzić co będzie najbardziej opłacalne do typowania. Na pewno swego rodzaju cechą charakterystyczną ligi niemieckiej jest to, że często w meczach obie drużyny strzelają bramkę w meczu. Jest to w zasadzie idealne do tego, aby typować BTTS. Oczywiście nie jest to tak, że w każdym spotkaniu danej kolejki ten BTTS będzie, ale takie kolejki także się już zdarzały. Właśnie z tego względu opłaca się uważnie śledzić liga niemiecka terminarz, bo da nam to odpowiedź, w których meczach typ ten jest najbardziej prawdopodobny. Oczywiście w bukmacherce nie można być niczego pewnym, ale można spodziewać się, że drużyny, które są w czołówce i będą rozgrywać ze sobą spotkanie po prostu ten BTTS pokryją. Wpływ na to ma aktualna forma danego zespołu, a więc jeszcze przed postawieniem takiego zakładu warto jest taki typ przeanalizować. Jeśli chodzi o BTTS to najlepiej jest brać pod uwagę kilka ostatnich spotkań każdej z drużyn. W przypadku, gdy zarówno jedna i druga te bramki strzelała to jest spora szansa na to, że w meczu pomiędzy sobą zarówno jedna jak i druga strzeli. Jednak też nie możemy zapominać o tym, aby podczas takiej analizy sprawdzać ile bramek w sezonie straciła dana drużyna, gdyż może mieć to znaczenie, jeśli chodzi o ten mecz, który nas interesuje.

Jak zatem widać w lidze niemieckiej jest sporo typów, które zasługują na uwagę. O ile na zwycięstwa Bayernu w większości raczej kursy są niskie, o tyle na pozostałe zdarzenia, które wymieniłem na pewno będą one warte uwagi i jak najbardziej można się nad nimi zastanowić, gdy chcemy zarobić trochę pieniędzy.

Czytaj również:  Finały w NBA – kto jest faworytem do zwycięstwa?

Zobacz także